Slavíme  liturgické mezidobí

pá      6. září

so      7. září    – Sv. Melichara Grodeckého, kněze a mučedníka

ne      8. září   – 23. neděle v mezidobí

*********************************************************************************

u sv.   P e t r a   a  P a v l a    v   Ratajích

ne       8:00    Za živé a + děti, ženy a muže našich farností

st       19:00    Za + Jaroslava Tesaře, rodiče Tesařovy a Smetanovy a tetu Jenku

pá      19:00    Za + tetu Anežku, sestru Amálii a rodiče Havlasovy

ne     11:00    Za + Reginu Habáňovu a duše v očistci

u   sv.  C y r i l a   a  M e t o d ě j e   ve Zlobicích

čt     18:00   Za + Ludmilu Štěpkovu a duše v očistci

ne      8:00   Za Marii Konečnou, manžela, rodiče   a duše v očistci

Kaple v Bojanovicích (1. 9,)

ne     11:00   Na daný úmysl

so  (31. 08.)  18:00    Na daný úmysl

so  (07. 09.)  18:00    Na daný úmysl

út     18:00    Za + Bronislava Kulíška, rodiče a sourozence

ne      9:30   Za živé a + děti, ženy a muže našich farností

Kaple v Tetěticích (1. 9.)

ne      9:30   Za živé a + občany z Tetětic

O z n a m y   n a   liturgické mezidobí   – do neděle 8. září 2024

Dnes  je  22. neděle v mezidobí.   Ve 14:15  hod. bude na faře v Ratajích pokračovat příprava na svátost biřmování.

V sobotu bude mše svatá ve Věžkách  v 18:00 hod..

Příští neděle  je  23. v mezidobí.

Přihlášky do náboženství, které bude ve škole v Ratajích,  si ještě můžete vyzvednout v sákristii    (zatím mám čtyři přihlášky)   a vyplněné pak odevzdejte co nejdříve opět do sákristie.

Sestry a bratři, na obvyklém místě si prosím zapisujte úmysly na mše svaté na září, říjen, listopad a prosinec.

(Rataje) S+b všechny vás zveme na táborák, který bude v sobotu 7. září od 16:00 hod. na farním dvoře.

Nemocné v Sobělicích a v Ratajích  navštívím v pátek 6. září. Nemocné v Šelešovicích, a Popovicích navštívím v sobotu 7. září.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2024. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.