Dnes je 2. neděle v mezidobí

Ve středu je památka sv. Antonína, opata

Ve čtvrtek je památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů. Začíná týden modliteb za jednotu křesťanů, pamatujte, prosím, na tento úmysl ve svých modlitbách.

V sobotu je sv. Fabiána, papeže a mučedníka, a sv. Šebestiána, mučedníka.

Příští neděle je 3. v mezidobí. – neděle Božího Slova – sbírka příští neděle je určena pro  České biblické dílo.

Přijměte poděkování otce Jana za povánoční úklid kostela.

Znovu upozorňuji, že z důvodu pracovní neschopnosti pana faráře nebudou ve všední dny bohoslužby. Úmysly mší svatých budou odslouženy po jeho uzdravení.

V případě pohřbu se obracejte na farnost Zdounky (tel. 739 245 937)

V sobotu 20.1.2024 je mše svatá ve Věžkách v 17:00 hod. (Na daný úmysl)
V neděli 21.1.2024 je mše svatá ve Zlobicích v 8:00 hod.  (Na daný úmysl)
                                                          v Počenicích v 9:30 hod. (Na daný úmysl)
                                                          v Ratajích v 11:00 hod.   (Za farníky).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2024. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.